O nás a individi

Individi vám umožní férově obchodovat s věcmi, které se někde bez užitku válí, zatímco jiným by se ještě mohly hodit. Nezapíráme inspiraci garážovým prodejem a blešími trhy. Ale umíme to líp.

Prodávejte nejrychleji na českém internetu

Jednoduše vystavíte seznam věcí na prodej a rozešlete odkaz přátelům. Za den můžete prodat třeba i 50 věcí. Je to rychlovka.

Důvěryhodné nákupy

Zatímco jiné servery identitu prodejců skrývají, aby nepřišly o provize, na individi obchodujete přímo s konkrétními lidmi podle jasně daných pravidel. A bez provize. Celý zisk z prodeje je váš!

Individi dohody

Respektujeme vaši svobodnou vůli a do obchodů nijak nezasahujeme. Kupující a prodávající se mohou individuálně domluvit a vyjít si navzájem vstříc.

Dobré jméno prodává

Bojíte se anonymních online nákupů z obavy, co nakonec pošťák přinese? Na individi obchodujete s přáteli a lidmi, kteří uvádějí své jméno i kontakty. Podvodníky odhaluje negativní hodnocení a náš bdělý dohled.

Neomezená inzerce

Vaše inzerce předmětů na prodej není nijak časově omezena. Víme, že jsou věci, který se za týden neprodají. Na individi mohou čekat na toho pravého kupujícího. Třeba roky.

200 kreditů zdarma na vyzkoušení

Do začátku od nás při registraci dostanete jako dárek kredity v hodnotě 200 Kč — za každý 1 kredit můžete vystavit na prodej 1 předmět. Při běžném užití tak máte individi zdarma možná i na pár let. To nezní špatně, ne?

Registrovat zdarma

2017 pro lidi a jejich věci O nás Kontakt Facebook Twitter