Provoz individi.cz bude během několika dní ukončen. Díky za vaši dosavadní přízeň!

Petr Kubíček Petr Kubíček nabízí na prodej 5 věcí

V našem ateliéru pro Vás vytváříme šperky z chirurgické oceli a damascénské oceli- damasteel. Všechny šperky jsou ručně kované každému zákazníkovi na míru. Zaměřujeme se výrobu snubních a zásnubních prstenů. Každý náš šperk je jedinečný.
Praha 774 224 380 cubick@post.cz www.cubick.cz aukro fler Twitter
při nákupu od 10.000 Kč máte poštovné zdarma — jinak dle ceníku pošty či přepravce
náhled3.990 KčSnubní prsteny z damascénské oceli, osazené akvamarínem. Ruční výroba každému zákazníkovi na míru. Jedinečný tvar a vzor. Autorský šperk. Doživotní záruka a servis. Cena za kus.
náhled3.700 KčPrsten, lze použít i jako snubní, kovaný z damascénské oceli v našem ateliéru, jedinečné vzorování je na každém šperku neopakovatelné. Doživotní záruka a servis. Na přání zákazníka lze osadit i jakýmkoliv kamenem.
náhled3.200 KčRučně kovaný prsten z damascénské oceli, originální vzor, který je na každém šperku unikátní. Lze vsadit jakýkoliv kámen, dle přání zákazníka. Doživotní záruka a servis.
náhled4.270 KčPrsten Safirius ručně kovaný z damascénské oceli, jedinečný neopakovatelný vzor, originální design. Vsazen safír, ale možno vsadit jakýkoliv kámen dle přání zákazníka. Na všechny šperky doživotní záruka a servis.
náhled3.300 KčSnubní prsten Bitheo ručně kovaný z damascénské oceli, jedinečný vzor a originální design. Kovaný v našem ateliéru, cena za kus.

2017 pro lidi a jejich věci O nás Kontakt Facebook Twitter