Petr Jakeš Petr Jakeš nabízí na prodej ← filtrovat

Kutná Hora 777 554 112 sp.kokes@seznam.cz
1× kladné hodnocení
při nákupu od 1.000 Kč máte poštovné zdarma — jinak dle ceníku pošty či přepravce
náhled500 Kč#elektronika Prodám kvalitní foto tiskárnu Canon Pixma iP 4200. Bez náplní. Vč.obalu,kabelů. Nyní chvíli nepoužívaná, je třeba zkontrolovat tiskové hlavy. Cena 500 kc + poštovné.
náhled50 Kč#DVD Slídil (Film zařazený do edice kvalitních filmů Film X od Reflexu – bohužel ne v originálním obalu Film X; nerozbaleno; DVD nepřehráno a nevytaženo z obalu.)
náhled50 Kč#DVD Bratříčku, kde jsi? (Film zařazený do edice kvalitních filmů Film X od Reflexu – bohužel ne v originálním obalu Film X; rozbaleno; DVD bylo 1x přehráno, ale je ve výborném stavu.)
náhled50 Kč#DVD Kundun (Film zařazený do edice kvalitních filmů Film X od Reflexu – bohužel ne v originálním obalu Film X; rozbaleno; DVD bylo 1x přehráno, ale je ve výborném stavu.)
náhled70 Kč#DVD Amore Perros (Film zařazený do edice kvalitních filmů Film X od Reflexu – bohužel ne v originálním obalu Film X; nerozbaleno; DVD nepřehráno a nevytaženo z obalu.)
náhled70 Kč#DVD Twin Peaks (Film zařazený do edice kvalitních filmů Film X od Reflexu – bohužel ne v originálním obalu Film X; nerozbaleno; DVD nepřehráno a nevytaženo z obalu.)
náhled70 Kč#DVD Pulp Fiction (Film zařazený do edice kvalitních filmů Film X od Reflexu – bohužel ne v originálním obalu Film X; nerozbaleno; DVD nepřehráno a nevytaženo z obalu.) #DVD #DVD
náhled50 Kč#DVD Policajt v Beverly Hills II (nerozbaleno; DVD nepřehráno a nevytaženo z obalu)
náhled50 Kč#DVD Jak na věc (film zařazený do edice kvalitních filmů Film X od Reflexu – bohužel ne v originálním obalu Film X; rozbaleno; DVD bylo 1x přehráno, ale je ve výborném stavu)

2017 pro lidi a jejich věci O nás Kontakt Facebook Twitter