Klára Valová nabízí na prodej 36 věcí

Hvozdec 731 006 719 klara.corvinova@centrum.cz
při nákupu od 1.000 Kč máte poštovné zdarma — jinak dle ceníku pošty či přepravce
náhled55 KčStrategie Bohů - Dankien, cena poštovného 63 Kč. Pozor-inzeruji i jinde, vyčkejte na potvrzení objednávky, děkuji.
náhled150 KčPánské zimní brusle, vel. 28,5 - velikost stélky, jsou ve velmi dobrém stavu, zn. BOTAS. Trošu rez-minimální. Jinak výborný stav. Poštovné 90 Kč. Doporučuji. Pozor-inzeruji i jinde, nemusí být volné po odeslání objednávky potvrdím. Děkuji.
náhled150 KčKarnevalový kostým Selka, děvečka. Velmi dobrý stav-asi 2x oblečený. Lze vyprat (naruby, program ruč. praní 30 stupňů). Cena poštovného 63 Kč. Doporučuji. Rozměr M-XL, vhodný pro L-40, průramky 52cm, boky též, v pase až 50cm. Inzeruji i jinde.
náhled350 KčKniha Learning in Adulthood - v AJ - bible andragogiky dovezená z Londýna (za 2400 Kč). Kniha je ve velmi dobrém stavu, je to kniha v angličtině-vhodná na seminárky, diplomku, aj. - cizojazyčný zdroj. Pošta 80 Kč. Doporučuji.
náhled350 KčŹivoty nejvýznačnějších malířů, sochařů a architektů, Vasari Giorgio - komplet svazek 1.-2. velmi dobrý stav. Poštovné 90 Kč.
náhled45 KčÚVOD DO NEŠTĚSTÍ PAUL WATZLAWICK, PORTÁL , poštovné 47 Kč, kniha je ve velmi dobrém stavu. Vyčkejte na potvrzení objednávky, zda je kniha volná inzeruji i jinde děkuji.
náhled45 KčÚVOD DO SOUČASNÉ FILOSOFIE - MIROSLAV PETŘÍČEK Poštovné: 47 Kč. Vyčkejte prosím na potvrzení objednávky-zda je kniha volná děkuji. Inzeruji i jinde.
náhled45 KčINTERPERSONÁLNÍ KOMUNIKACE - OSTRAVSKÁ UNIVERZITA OSTRAVA ů- doporučuji, skvělé základy teorie komunikace - pošta 47 Kč. Vyčkejte na potvrzení, zda je kniha volná děkuji.
náhled45 KčBalkánská kuchyně - starší kniha plná receptů. Pošta 63 Kč.
náhled20 KčKuchyně chovatele-stará kniha, hodně receptů pro hospodáře, zahrádkáře. Pošta 63 Kč.
náhled10 KčVaříme pro kojence, velmi dobrý stav. Poštovné 47 Kč.
náhled39 KčPovídka Racek (Bach), pošta 47 Kč. Velmi dobrý stav. Doporučuji. Prosím vyčkejte na potvrzení objednávky, jestli je kniha volná děkuji.
náhled35 KčOd říkadla k písničce - velmi dobrý stav, obsahuje slova známých písniček a noty. Pošta 57 Kč. Prosím vyčkejte na potvrzení objednávy, inzeruji i jinde. Děkuji
náhled50 KčVelmi dobrý stav, pouze chybí přebal, cena poštovného 78 Kč, kniha je těžší. Prosím vyčkejte na potvrzení objednávky, inzeruji na více místech . Děkuji za pochopení. :-)
náhled55 KčMalý labyrint literatury, pošta 84 Kč, kniha je těžší. Prosím o vyčkání na potvrzení objednávky, inzeruji i jinde, děkuji.
odkaz140 KčLEKCE DR. NORBEKOVA-CESTA K MLÁDÍ A ZDRAVÍ, velmi dobrý stav, pošta 65 Kč. Inzeruji i jinde, vyčkejte proto prosím na potvrzení objednávky, děkuji za pochopení.
náhled60 KčMOXOVÁNÍ - velmi dobrý stav, poštovné 67 Kč, prosím vyčkejte na potvrzení objednávky, inzeruji i jinde, děkuji :-)
náhled70 KčKINEZIOLOGIE Ann Holdway, Pragmamed, poštovné 57 Kč. Platba předem. Velmi dobrý stav. Prosím vyčkejte na potvrzení objednávky-zda je kniha volná. Inzeruji i jinde. Děkuji.
náhled65 KčPRAVIDLA ČESKÉHO PRAVOPISU, FIN PUBLISHING 2008, poštovné 67 Kč. Platba předem. Vyčkejte prosím na potvrzení, zda je kniha volná. Děkuji. Inzeruji i jinde.
náhled75 KčTAJEMSTVÍ ŽEN, KTERÁ BY KAŽDÝ MUŽ MĚL ZNÁT, Barbara de Angelis, Eminent, velmi dobrý stav. Pošta 75 Kč. Vyčkejte, jestli je volná děkuji. Inzeruji i jinde.
náhled140 KčKouzlení s hedvábím - kniha je téměř jako nová, poštovné 74 Kč. Platba předem. Vyčkejte na potvrzení, jestli je volná děkuji.
náhled85 KčI dospělí si mohou hrát - Bakalář, Kopský - velmi dobrý stav, poštovné 84 Kč. Inzeruji na více místech, vyčkejte na potvzrení objednávky. Děkuji za pochopení.
náhled60 KčHODNOCENÍ A ŘÍZENÍ VÝKONNOSTI, IRENA WAGNEROVÁ, GRADA - výborný stav, pošta 63 Kč. Pozor-vyčkejte na potvrzení objednávky-inzeruji i jinde. Děkuji.
náhled83 KčFilozofický slovník - FIN - velmi dobrý stav, poštovné 75 Kč.
náhled280 KčEvropské dějiny Evropy - 1. a 2. díl - cena za oba díly! Výborný stav. Pošta 84 Kč. Vyčkejte na potvrzení objednávky, inzeruji na více místech. Děkuji.
náhled55 Kčcvičení pro trénování mozku a zlepšení paměti-pro každou věk. kategorii, velmi dobrý stav, pošta 64 Kč. Platba předem-pozor inzeruji i jinde, vyčkejte na potvrzení objednávky. Děkuji.
náhled80 KčMžik - bestseller, cena poštovného 74 Kč. Platba předem.
náhled80 KčBod Zlomu - bestseller, cena poštovného 74 Kč. Platba předem.
náhled160 KčFeng Shui v lásce a partnerství - Jak nalézt partnera snů, oživit a harmonizovat vztahy, Eckart Warnecke. Pouze pár poznáme propiskou (které jen pomohou k identifikaci prvků - vepsáno kov, dřevo, atp. na dvou stranách), výborný stav. Cena vč. pošty.
odkaz90 KčFENG SHUI DOMA - GINA LAZENBY - kniha je jako nová a úžasná, kdybych na ní měla čas, tak se jí nezbavuji, cena + 63 Kč poštovné.
odkaz85 KčNová kniha - Keramika umění z hlíny, Gustav Weiß, vše o keramice, výroba, historie, aj., doporučuji, cena + 74 Kč poštovné (kniha je těžší na váhu)
odkaz199 KčPoukaz v hodnotě 1200 Kč na kompletní přezutí pneumatik vč. vyvážení - vozy VW, ŠKODA a SEAT, cena + 50 Kč poštovné, platí do konce června 2016 - Autosalon Klokočka, Praha 6 Řepy
odkaz900 KčVelký sociologický slovník - I. a II. díl, kolektiv autorů Petrusek, Maříková, a spol., jsou jako nové, pouze desky mírně zažloutlé na přehybu. R.v.1996, cena + 150 Kč poštovné
odkaz65 KčNová kniha - Kritikou a pochvalou k vyšší motivaci zaměstnanců - 65 + 63 Kč poštovné
odkaz60 KčMars a venuše začínají znovu, J. Gray - velmi dobrý stav, 60 + 63 Kč poštovné
odkaz60 KčNová kniha - Jak efektivně vést porady, autorka: Kaňáková, Grada, cena 60 Kč + 63 Kč poštovné

2017 pro lidi a jejich věci O nás Kontakt Facebook Twitter